Komissiózó

Vollzeit

Mehr Jobs von Rauch Fruchtsaft GmbH & Co OG
Kontakt: Matthias Linder HU
Email: jub.hu@rauch.cc
Telefon:+36 1 253 12 00

Az osztrák tulajdonú RAUCH  Európa egyik vezet? gyümölcsfeldolgozó, gyümölcslégyártó és forgalmazó vállalatcsoportja. Céljaink elérésében a folyamatos technológiai fejlesztés mellett munkatársaink szaktudására, tapasztalatára támaszkodunk.

A cégcsoport magyarországi leányvállalatakéntBudapest 17. kerületébenlév? üzemünkbe,többm?szakos munkarendbe,munkatársat keresünk

KOMISSIÓZÓ

pozícióba

Leend? munkatársunk feladatai:

  • megadott kiszedési lista alapján megadott mennyiség? áru összekészítése;
  • anyagmozgatás kézi er?vel és gyalogkíséret? targoncával;
  • a tárolt áruk szakszer? kezelése, mozgatása;
  • a kiszállításra kerül? tételek min?ségi és mennyiségi ellen?rzése;
  • rádiófrekvenciás szkenner kezelése;
  • raktári rend fenntartása

Amit várunk:

  • OKJ-s bizonyítvány és érvényes, új típusú jogosítvány (3312-es gépcsoport),
  • áru-összekészítésben szerzett tapasztalat,
  • önálló munkavégzés

El?nyként értékeljük:

  • középfokú iskolai végzettség;
  • WAMAS raktárkezel? program és szkenner használatának ismerete;
  • Lean szemléletmód ismerete (5S, Kaizen);
  • új típusú targoncavezet?i jogosítvány 3324-es és 3313-as gépcsoportokra

Amit leend? munkatársunknak nyújtunk:

  • stabil vállalati háttér
  • versenyképes fizetés

Ha a lehet?ség felkeltette érdekl?dését, és szeretne egy sikeres, nemzetközi cég munkatársa lenni, jelentkezzen online, és töltse fel pályázati anyagait.

Bitte beziehen Sie sich bei Ihrer Bewerbung auf rheintaljob.at

ARBEITGEBER

MÖGLICHKEITEN ARBEITGEBER

PARTNER

KONTAKT

REGISTRIERUNG

JOBPLATTFORM

VISION

BILDUNG

BETREIBER