Logisztikai gyakornok

Vollzeit

Mehr Jobs von Rauch Fruchtsaft GmbH & Co OG
Kontakt: Matthias Linder HU
Email: jub.hu@rauch.cc
Telefon:+36 1 253 12 00

RAUCH - Gyümölcsöz? csapatszellem

Az osztrák tulajdonúRAUCHEurópa egyik vezet? gyümölcsfeldolgozó, gyümölcslégyártó és forgalmazó vállalatcsoportja.

A cégcsoport magyarországi leányvállalata, a Rauch Hungária Kft.kötelez? szakmai gyakorlati lehet?ségetkínál

LOGISZTIKAI GYAKORNOK

pozícióban.

A leend? gyakornok feladatai:

  • beszerzési és logisztikai - vev?szolgálati csoport napi munkafolyamataiban való aktív részvétel, részfolyamatok koordinálása
  • EKAER köteles szállítmányok nyomonkövetése, rögzítése webes felületen
  • csomagoló-, és segédanyagok specifikációinak bekérése, rendszerezése, SAP-ba való feltöltése
  • kapcsolattartás az anyavállalattal, beszállítókkal és társosztályokkal
  • fuvarszervezésekben való részvétel
  • szállítási okmányok, megrendel?lapok vállalatirányítási rendszerben történ? archiválása

Amit várunk:

  • fels?fokú gazdasági szakirányú tanulmányok, utolsó éves hallgatói jogviszony
  • er?s felhasználói szint? MS Office ismeretek, Excel magabiztos kezelése (függvények használata)
  • jó kommunikációs készség
  • jó elemz?- és problémamegoldó készség
  • precizitás, határid?k betartása
  • angol és/vagy német aktív, kommunikációképes nyelvtudás

Amit leend? gyakornokunknak nyújtunk:

  • átfogó kép az üdít?ital piac egyik meghatározó szerepl?jének SCM folyamatairól
  • érdemi munkavégzés, értékes tapasztalatszerzési lehet?ség
  • valódi tanulási és fejl?dési lehet?ség
  • támogatás a szakdolgozat elkészítésében
  • családias, barátságos munkahelyi légkör

A gyakorlati id?szak kezd? id?pontja:akár azonnal

Bitte beziehen Sie sich bei Ihrer Bewerbung auf rheintaljob.at

ARBEITGEBER

MÖGLICHKEITEN ARBEITGEBER

PARTNER

KONTAKT

REGISTRIERUNG

JOBPLATTFORM

VISION

BILDUNG

BETREIBER