Adózási munkatárs

Mehr Jobs von Rauch Fruchtsaft GmbH & Co OG
Kontakt: Matthias Linder HU
Email: jub.hu@rauch.cc
Telefon:+36 1 253 12 00

RAUCH - Gyümölcsöz? csapatszellem

Az osztrák tulajdonúRAUCHEurópa egyik vezet? gyümölcsfeldolgozó, gyümölcslégyártó és forgalmazó vállalatcsoportja. Céljaink elérésében a folyamatos technológiai fejlesztés mellett munkatársaink szaktudására, tapasztalatára támaszkodunk.

A cégcsoport magyarországi leányvállalata, a Rauch Hungária Kft. dinamikusan fejl?d?, fiatal csapatába

kollégát keres, 6 vagy 8 órás munkavégzés keretében

Leend? munkatársunk feladatai:

  • Adóbevallások elkészítése, az adók könyvelése;
  • Egyes adónemek teljes kör? felügyelete;
  • Havi és éves f?könyvi zárásban meghatározott feladatok ellátása;
  • Adózási analitikák és f?könyv egyez?ségének biztosítása;
  • Egyes könyvelési feladatok elvégzése;
  • A cég képviselete az adóhatóság el?tt a f?könyvel? támogatásával;

Amit várunk:

  • szakirányú fels?fokú végzettség
  • tárgyalási szint? angol vagy német nyelvtudás
  • hasonló területen szerzett 1-2 éves gyakorlat
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • önálló munkavégzés, precizitás, felel?sségtudat
  • csapatmunkára való képesség, terhelhet?ség

Amit leend? munkatársunknak nyújtunk:

  • stabil vállalati háttér
  • kihívásokkal teli, változatos munkakör
  • versenyképes fizetés

Bitte beziehen Sie sich bei Ihrer Bewerbung auf rheintaljob.at

ARBEITGEBER

MÖGLICHKEITEN ARBEITGEBER

PARTNER

KONTAKT

REGISTRIERUNG

JOBPLATTFORM

VISION

BILDUNG

BETREIBER