M?szakvezet?

Mehr Jobs von Rauch Fruchtsaft GmbH & Co OG
Kontakt: Matthias Linder HU
Email: jub.hu@rauch.cc
Telefon:+36 1 253 12 00

RAUCH - Gyümölcsöz? csapatszellem

Az osztrák tulajdonúRAUCHEurópa egyik vezet? gyümölcsfeldolgozó, gyümölcslégyártó és forgalmazó vállalatcsoportja. Céljaink elérésében a folyamatos technológiai fejlesztés mellett munkatársaink szaktudására, tapasztalatára támaszkodunk.

A cégcsoport magyarországi leányvállalata, a Rauch Hungária Kft., Budapest 17. kerületében lév? üzemébe

munkatársat keres

többm?szakos munkarendbe

a gyümölcslékezel?, -kever? és -el?készít? területre

Leend? munkatársunk feladatai:

  • Készlevek el?készítése a tölt? részlegeknek a receptura szerint, valamint a kívánt paraméterekre való beállítás;
  • A folyamatokhoz tartozó berendezések kezelése, üzemeltetése;
  • Logisztikai szervezés (levek keverési sorrendjének, elkezdési idejének meghatározása, valamint a szükséges anyagok el?készítési idejének és mennyiségének meghatározása);
  • A letöltésre váró levek h?fokának kontrolja, szükség esetén beavatkozás végrehajtása;
  • A tartályba érkez? alap és segédanyagok betárolása;
  • A munkájához tartozó segéd és adalékanyagok megfelel? kezelése;
  • A munkájához kapcsolódó dokumentációk vezetése;
  • Az általa használt berendezések, eszközök, tartozékok, valamint a munkaterület tisztításának és fert?tlenítésének a biztosítása;
  • Új munkatársak betanítása, értékelése;
  • Hiba esetén hibajelentés készítése, és a vezet? értesítése;
  • M?szakátadás és átvétel végrehajtása;
  • M?szakjában dolgozó munkatársak irányítása, felügyelete, min?ségi és higiéniai követelmények betartatása

Amit várunk:

  • középfokú (szakiskolai) végzettség
  • jó m?szaki ismeretek
  • jó problémamegoldó készség
  • önálló munkavégzés, rugalmasság

El?nyként értékeljük:

  • érettségi, vagy technikusi, élelmiszeripari végzettség
  • hasonló termelési területen szerzett tapasztalat
  • számítástechnikai alapismeretek
  • targoncavezet?i OKJ-s bizonyítvány (gyalogkíséret? targonca)

Amit leend? munkatársunknak nyújtunk:

  • stabil vállalati háttér
  • szakmai fejl?dési lehet?ség
  • versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások

Bitte beziehen Sie sich bei Ihrer Bewerbung auf rheintaljob.at

ARBEITGEBER

MÖGLICHKEITEN ARBEITGEBER

PARTNER

KONTAKT

REGISTRIERUNG

JOBPLATTFORM

VISION

BILDUNG

BETREIBER