M?szaki gyakornok

Mehr Jobs von Rauch Fruchtsaft GmbH & Co OG
Kontakt: Matthias Linder HU
Email: jub.hu@rauch.cc
Telefon:+36 1 253 12 00

RAUCH - Gyümölcsöz? csapatszellem

Az osztrák tulajdonúRAUCHEurópa egyik vezet? gyümölcsfeldolgozó, gyümölcslégyártó és forgalmazó vállalatcsoportja.

A cégcsoport magyarországi leányvállalata, a Rauch Hungária Kft.kötelez? szakmai gyakorlati lehet?ségetkínál

M?SZAKI GYAKORNOK

pozícióban.

A leend? gyakornok feladatai:

  • M?szaki raktár átszervezésében és SAP bevezetésében való részvétel
    • alkatrész adatbázis tisztázása,
    • alkatrészek azonosítása, osztályozása.
    • folyamatok kidolgozása
  • A vállalat energia felhasználását csökkent? projektekben való részvétel
    • rendszerek feltérképezése
    • energia felhasználást csökkent? javaslatok kidolgozása
    • megvalósítás nyomon követése
    • fogyasztási mutatók kidolgozása, riport összeállítása

Amit várunk:

  • m?szaki fels?fokú tanulmányok (min 3. év)
  • er?s felhasználói szint? MS Office ismeretek, Excel magabiztos kezelése
  • analitikus gondolkodásmód
  • angol vagy német nyelvtudás

El?nyként értékeljük:

  • logisztikai vagy energetikai szakirányú tanulmányok
  • AutoCAD ismeret el?ny

 Amit leend? gyakornokunknak nyújtunk:

  • átfogó kép egy termel? vállalat m?szaki folyamatairól
  • érdemi munkavégzés, értékes tapasztalatszerzési lehet?ség
  • valódi tanulási és fejl?dési lehet?ség
  • támogatás a szakdolgozat elkészítésében
  • családias, barátságos munkahelyi légkör

A gyakorlati id?szak kezd? id?pontja:akár azonnal

Bitte beziehen Sie sich bei Ihrer Bewerbung auf rheintaljob.at

ARBEITGEBER

MÖGLICHKEITEN ARBEITGEBER

PARTNER

KONTAKT

REGISTRIERUNG

JOBPLATTFORM

VISION

BILDUNG

BETREIBER