Analitikai laboráns

Vollzeit

Mehr Jobs von Rauch Fruchtsaft GmbH & Co OG
Kontakt: Matthias Linder HU
Email: jub.hu@rauch.cc
Telefon:+36 1 253 12 00

Az osztrák tulajdonú RAUCH  Európa egyik vezet? gyümölcsfeldolgozó, gyümölcslégyártó és forgalmazó vállalatcsoportja. Céljaink elérésében a folyamatos technológiai fejlesztés mellett munkatársaink szaktudására, tapasztalatára támaszkodunk.

A cégcsoport magyarországi leányvállalatakéntBudapest 17. kerületébenlév? üzemünkbe,többm?szakos munkarendbe,munkatársat keresünk

analitikai laboráns

munkakörbe.

Leend? munkatársunk feladatai:

  • Min?ségellen?rzés a gyártás során, és az ahhoz kapcsolódó folyamatokban
  • Friss gyümölcsök, alap ? és segédanyag beérkezések, illetve kész ?és félkész termékek gyártásközi ellen?rzése, valamint félkésztermék kiszállítások vizsgálata mintavételezés alapján
  • Zárolt termékek, illetve reklamációk ellen?rzése
  • Kazán-, kezelt és szennyvíz vizsgálata
  • M?szeres analitikai mérések és egyéb fizikai vizsgálati módszerek alkalmazása
  • M?szerek kalibrálása, valamint ellen?rzése
  • Min?ségi és higiéniai követelmények betartása
  • Dokumentációk készítése

Amit várunk:

  • Közép-, vagy fels?fokú szakirányú végzettség
  • Releváns szakmai gyakorlat (2-3 év)
  • Önálló munkavégzés, felel?sségtudat és precizitás
  • Jó kapcsolatteremt? készség és hatékony kommunikáció
  • Jó problémamegoldó készség

El?nyként értékeljük:

  • élelmiszeripari termel?vállalatnál szerzett tapasztalat
  • mikrobiológiai területen szerzett tapasztalat
  • angol nyelvtudás

Amit leend? munkatársunknak nyújtunk:

  • stabil vállalati háttér
  • szakmai fejl?dési lehet?ség
  • versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások

Ha a lehet?ség felkeltette érdekl?dését, és szeretne egy sikeres, nemzetközi cég munkatársa lenni, jelentkezzen online, és töltse fel pályázati anyagait.

Bitte beziehen Sie sich bei Ihrer Bewerbung auf rheintaljob.at

ARBEITGEBER

MÖGLICHKEITEN ARBEITGEBER

PARTNER

KONTAKT

REGISTRIERUNG

JOBPLATTFORM

VISION

BILDUNG

BETREIBER