Gyümölcslékezel?, -kever? és - el?készít?

Vollzeit

Mehr Jobs von Rauch Fruchtsaft GmbH & Co OG
Kontakt: Matthias Linder HU
Email: jub.hu@rauch.cc
Telefon:+36 1 253 12 00

RAUCH - Gyümölcsöz? csapatszellem

Az osztrák tulajdonú RAUCH  Európa egyik vezet? gyümölcsfeldolgozó, gyümölcslégyártó és forgalmazó vállalatcsoportja. Céljaink elérésében a folyamatos technológiai fejlesztés mellett munkatársaink szaktudására, tapasztalatára támaszkodunk.

A cégcsoport magyarországi leányvállalata, a Rauch Hungária Kft., Budapest 17. kerületében lév? üzemébe

Gyümölcslékezel?, -kever? és -el?készít?

munkatársat keres

többm?szakos munkarendbe

Leend? munkatársunk feladatai:

  • nyers gyümölcslevek és -pürék különböz? eljárásokkal történ? kezelése,
  • félkész- és készlevek el?készítése a tölt? részlegeknek a receptura szerint,
  • a folyamatokhoz tartozó berendezések kezelése, üzemeltetése
  • a munkájához tartozó segéd és adalékanyagok megfelel? kezelése;
  • termékek ki- és betárolása
  • a termék min?ségi ellen?rzése
  • a munkájához kapcsolódó dokumentációk vezetése;
  • napi karbantartási, ellen?rzési, és tisztítási feladatok ellátása
  • min?ségi és higiéniai követelmények betartása

Amit várunk:

  • középfokú (szakiskolai) végzettség
  • jó m?szaki ismeretek
  • jó problémamegoldó készség
  • önálló munkavégzés, rugalmasság

El?nyként értékeljük:

  • érettségi, vagy technikusi, élelmiszeripari végzettség
  • hasonló termelési területen szerzett tapasztalat
  • számítástechnikai alapismeretek
  • targoncavezet?i OKJ-s bizonyítvány (gyalogkíséret? targonca)

 Amit leend? munkatársunknak nyújtunk:

  • stabil vállalati háttér
  • szakmai fejl?dési lehet?ség
  • versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások

Bitte beziehen Sie sich bei Ihrer Bewerbung auf rheintaljob.at

ARBEITGEBER

MÖGLICHKEITEN ARBEITGEBER

PARTNER

KONTAKT

REGISTRIERUNG

JOBPLATTFORM

VISION

BILDUNG

BETREIBER